Для українських та міжнародних компаній проведуть семінар із корпоративної відповідальності

опубликовано: 2017-08-31T14:59:00+00:00

У вівторок, 5 вересня, Центр 'laquo;Розвиток КСВ'raquo; за підтримки Посольства Королівства Норвегії в Україні проведе семінар 'laquo;Корпоративна соціальна відповідальність: оціни свою компанію'raquo;. В межах заходу учасникам запрезентують самооцінку для компаній розроблену Центром, а також рекомендації щодо відповідальної бізнес-поведінки.

Учасники, представники компаній, зможуть дізнатися більше про міжнародні норми для ведення відповідального бізнесу, в тому числі Керівні принципи ОЕСР для багатонаціональних компаній, рекомендації компаніям, як впроваджувати корпоративну соціальну відповідальність'nbsp; в Україні, кейси з відповідальної бізнес-поведінки українських і міжнародних компаній в Україні, створення Національного Контактного пункту з просування Керівних принципів ОЕСР для багатонаціональних компаній при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі в Україні та сферу його відповідальності.

Також, учасники зможуть пройти самооцінку для своєї компанії, ознайомитися з веб-сайтом і керівництвом для компаній з відповідальної бізнес-поведінки.

До участі у заході запрошуються українські та міжнародні компанії.

Участь у заході 'ndash; безкоштовна.

Реєстрація обов'rsquo;язкова (прохання вказати ПІБ, компанію, посаду та контактні дані).

Контакти Центру 'laquo;Розвиток КСВ'raquo;: (044) 292 02 48, ld@csr-ukraine.org

предварительный просмотр    открыть источник →
   
   
   Еще в разделе ↓↓↓