'quot;Якби не війна”: волонтери презентували фотовиставку про бійців АТО

опубликовано: 2017-09-02T12:29:00+00:00

Сьогодні, 2 вересня, у Палаці Сапєгів відбулась презентація фотовиставки та книги 'laquo;Якби не війна'raquo;.

Участь у відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, представники влади, діячі культури, духівництва, волонтери, рідні і друзі бійців, які брали участь у проекті, громадськість.

Це фотопроект, який створювали упродовж року волонтери. Виставка розповідає про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. У ній - 'nbsp;історії про те, як отримані важкі травми 'ndash; не привід опускати рук, про людей, які, попри все, не втрачають здатності любити і мріяти, а також про жінок, які не злякались взяти у руки зброю та захищати державу.'nbsp;

В експозиції 'ndash; вісім тематичних блоків. У семи із них - 12 світлин, а у восьмому - 25.

Вони поділені тематично 'ndash; кохання, жінки на війні, мирні професії воїнів, героїчні мами з їхніми героїчними синами, соціальний блок, легіонери, невідомі герої та блок з історіями 12-х полеглих бійців.

Фотопроект, який вперше продемонстрували наприкінці 2016-го року в Національному музеї історії України у Києві подорожує містами нашої держави. Львів - перше місто на теренах Західної України, де його презентую.

Зазначимо, що виставка триватиме до 10 вересня, а кошти від реалізації книги волонтери спрямують на допомогу родинам загиблих, ліки для поранених і на потреби військових на передовій. Вхід - вільний.

предварительный просмотр    открыть источник →