На Перемишлянщині відновили військовий меморіал полеглим невідомим воякам УПА

опубликовано: 2017-09-03T13:43:00+00:00

Сьогодні, 3 вересня, у с. Прибин, що на Перемишлянщині, відбулось відкриття відновленого військового меморіалу полеглим невідомим воякам Української Повстанської Армії. На сільському кладовищі встановили 11 пам'rsquo;ятних хрестів.

Участь у заході взяли: голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, ветеранські та патріотичні організації, духівництво, громадськість.

'laquo;Якщо би не подвиг Української Повстанської Армії, яка вела героїчну боротьбу проти українського ворога, то не було б Незалежної України. Ми, у першу чергу, маємо відновлювати ті місця, звідки походять наші провідники, де найбільше збереглася наша історична пам'rsquo;ять. Я переконаний, що там, де є українські могили, де люди розмовляють рідною мовою, де є наша церква і пам'rsquo;ять про минуле 'ndash; там буде Україна'raquo;, - зазначив Олег Синютка.

Розпочались заходи молебнем за полеглими борцями за Волю України.

Опісля, усі присутні вшанували пам'rsquo;ять невідомих вояків УПА хвилиною мовчання.

Завершився захід виступом хору 'laquo;Гомін'raquo;, який виконав в'rsquo;язанку повстанських пісень.

Зазначимо, що відновити військовий меморіал полеглим невідомим воякам Української Повстанської Армії вдалось завдяки місцевим активістам та патріотичній громадськості.

предварительный просмотр    открыть источник →