Лісотехнічний університет поповнився ще одним складом першокурсників

опубликовано: 2017-09-04T10:45:00+00:00

Сьогодні у Національному лісотехнічному університеті відбулася урочиста посвята в студенти, на якій зібрались першокурсники, батьки, професори, духівництво, колишні випускники та представники влади.

Долучився до урочистості і голова Львівської ОДА Олег Синютка, який у своєму привітанні студентам закликав їх бути не лише сумлінними та наполегливими у навчанні, а й пам`ятати про свій патріотичний обов`язок.

'laquo;Суспільство чекає на ваші наукові розробки, що мають з`явитись в результаті наполегливого навчання. Україні потрібні фахівці, що можуть запропонувати нові методики. В цьому питанні усі будуть сподіватися саме на вас'raquo;, - наголосив Олег Синютка.

Хвилиною 'nbsp;мовчання вшанували пам`ять Небесної Сотні та воїнів АТО, які свого часу навчались у стінах Університету, після чого першокурсники під урочисті звуки студентського гімну склали присягу.

Свої настанови на плідну науку дав ректор вишу Юрій Туниця, а священик поблагословив студентів та викладачів на новий навчальний рік.

Завершились урочистості символічним врученням ключа від знань і студентського квитка представникам першокурсників та висадженням нового деревця в саду біля університету.

предварительный просмотр    открыть источник →
   
   Еще в разделе ↓↓↓