Команда «Львівгазу» переможець Всеукраїнських змагань аварійних служб у Західному регіоні

опубликовано: 2017-09-04T12:50:00+00:00

Упродовж 29-31 серпня на спеціальному полігоні у місті Рожище, що у Волинській області, відбувався третій етап Всеукраїнських змагань газових аварійних служб компаній РГК.

За першість у Західному регіоні боролись кращі бригади 'laquo;104'raquo; газорозподільних компаній із семи областей: 'laquo;Волиньгаз'raquo;, 'laquo;Закарпатгаз'raquo;, 'laquo;Івано-Франківськгаз'raquo;, 'laquo;Львівгаз'raquo;, 'laquo;Рівнегаз'raquo;, 'laquo;Тисменицягаз'raquo; та 'laquo;Чернівцігаз'raquo;.

Гасло змагань - 'laquo;Наша майстерність 'ndash; ваша безпека!'raquo;.

Подібні Всеукраїнські змагання у цьому році проводяться вперше.

Організатором першості стала група компаній РГК. На початку липня ПАТ 'laquo;Львівгаз'raquo; провело відбірковий турнір, на якому визначили кращу бригаду аварійно-диспетчерської служби (АДС) у Львівській області. Нею стала бригада АДС Буського відділення, котра представила підприємство у фінальній частині Перших Всеукраїнських змагань газових аварійних служб.

Конкурс складався з 6 етапів: перевірка технічного стану автомобіля АДС та його оснащення спецприладами і техзасобами, виявлення і локалізація витоків на надземному газопроводі і обладнанні, підземному сталевому і поліетиленовому газогонах, гасіння загоряння газу з подальшим усуненням витоку.

Окрім цього, учасники змагались у вправності застосування засобів індивідуального захисту, знання теоретичної частини, а також вміння надати першу медичну допомогу постраждалим.

Аварійна бригада 'laquo;Львівгазу'raquo; із результатом 371 бал виборола почесне перше місце, друге місце посіла бригада 'laquo;Рівнегаз'raquo;, а третє 'ndash; 'laquo;Івано-Франківськгаз'raquo;.

Відтак, за звання кращої бригади у фіналі Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться 7 вересня на базі Марганецького полігону, змагатимуться команда ПАТ 'laquo;Дніпропетровськгаз'raquo; як переможець східного етапу, ПАТ 'laquo;Чернігівгаз'raquo; - як найкраща команда у центральній частині країни та ПАТ 'laquo;Львівгаз'raquo; - переможець у Західному регіоні.'nbsp;

предварительный просмотр    открыть источник →