9 шкіл Львівщини розпочали навчання за новим стандартом початкової освіти

опубликовано: 2017-09-04T14:17:00+00:00

У цьому навчальному році 9 загальноосвітніх закладів Львівщини долучилися до пілотного проекту концепції Нової української школи. Відтак, 608 першокласників розпочали навчання за новим стандартом.

В Україні обрали сто шкіл, де вже з початку 2017/2018 навчального року розпочалося впровадження державного стандарту початкової освіти. У Львівській області цей державний стандарт почав діяти в чотирьох школах: Львівській школі №'nbsp;66, Львівській початковій школі 'laquo;Світанок'raquo;, Бродівській школі №'nbsp;3 та Дрогобицькій школі №'nbsp;2.

'laquo;Оскільки педагоги виявили особливий інтерес до пілотного проекту, ми розширили цей експеримент і залучили до нього ще 5 шкіл. Це початкові школи 'laquo;Малюк'raquo; та 'laquo;Дивосвіт'raquo;, Львівська школа №'nbsp;99, Золочівський НВК 'laquo;Школа радості'raquo; та Сокальська школа №'nbsp;3. Всього 9 навчальних закладів'raquo;, - розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій.

Зазначимо, що новий стандарт початкової школи розроблений на основі концепції Нової української школи та є частиною масштабної реформи середньої освіти. Влітку усі вчителі з цього пілоту пройшли спеціальне підвищення кваліфікації. Також передбачається, що з 2018'nbsp;року за новим стандартом навчатимуться всі діти України.

предварительный просмотр    открыть источник →