У Дрогобичі запрацював сучасний рентген кабінет

опубликовано: 2017-09-04T14:46:00+00:00

4 вересня, у приміщенні Дрогобицької міської лікарні № 1, відкрили новий рентгенодіагностичний кабінет. Рентген-кабінет оснащений цифровим флюорографічним апаратом, матричні системи якого скорочують час встановлення діагнозу, а відтак пришвидшують початок лікування пацієнтів.'nbsp;

Участь у відкритті сучасного медичного кабінету взяли представники міської та районних влади, голова Львівської ОДА Олег Синютка, заступник міністра охорони здоров'rsquo;я України Роман Ілик, директор департаменту охорони здоров'rsquo;я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Окрім отримання зображення високої якості, цифровий рентген-апарат безкабінною конструкцією штатива забезпечує фізичну і психологічну комфортність для пацієнта та менше променеве навантаження на нього. Програмне забезпечення також допомагає лікарю виявити патологічні відхилення у пацієнта.

Нове рентген-обладнання японської фірми 'laquo;Toshiba'raquo; придбанли за грантові кошти 'nbsp;в межах програми підтримки Уряду Японії на загальну вартість понад 2 млн грн.

В межах презентації обладнання голова Львівської ОДА Олег Синютка подарував працівникам рентгенологічного кабінету комп'rsquo;ютерне обладнання, яке дозволить архівувати базу даних, здійснювати запис на портативні інформаційні носії та оперативно передавати інформацію лікарям для прийняття рішення.

Заступник міністра, очільники області, району та міста відвідали центр гемодіалізу Львівської обласної клінічної лікарні та Міжрайонний скринінговий центр для діагностики передракових захворювань та раку у жінок у приміщенні Дрогобицької міської лікарні №3.

'laquo;Як рентгенівський кабінет, так і скринінговий центр, який відкритий завдяки реалізації Проекту Світового банку спільно з МОЗ, облдержадміністрацією та Департаментом охорони здоров'#39;я зроблять діагностику для пацієнтів Дрогобиччини доступнішою та якіснішою'raquo;, - наголосила Ірина Микичак.'nbsp;

предварительный просмотр    открыть источник →