Домогосподарства області запрошують до участі в конкурсі «Деревина для енергії»

опубликовано: 2018-01-11T16:15:00+00:00

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує до участі у конкурсі: 'laquo;Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях'raquo;. Ціль конкурсу - підтримка та розповсюдження практик, ідей та інновацій у використанні деревини для енергії.'nbsp;

Конкурс реалізується в рамках проекту 'laquo;Визначення можливостей зеленої енергії в Українських Карпатах'raquo;. Проект націлений на підтримку переходу українського гірського регіону до надійного незалежного енергопостачання в майбутньому шляхом оцінки сталого енергетичного потенціалу деревини і пошуку можливостей ефективного використання місцевих відновлювальних джерел енергії.

Взяти участь у конкурсі можуть юридичні особи будь-якої організаційної форми та власності та фізичні особи, які представляють домогосподарство, громаду або групу осіб.

Детальніше за посиланням.'nbsp;

Цінні призи, спрямовані на подальше покращення використання деревини для енергії та заходів з енергоефективності згідно потреб переможців, надаються у формі приладів, устаткування, обладнання, виготовлення технічних умов, проектно-кошторисної документації та ін.

Заявку в електронному виді слід подати до 15 лютого 2018 року на електронну пошту - radmila.ustych@forza.org.ua.'nbsp;'nbsp;

Відділ розвитку альтернативних джерел енергетики - 261-21-77.

Організатор конкурсу - Агентство сприяння сталому розвитку Карпатського регіону 'laquo;ФОРЗА'raquo;.

предварительный просмотр    открыть источник →