Розвиток громадянського суспільства ключовий напрям співпраці Львівської ОДА з громадськими організаціями

опубликовано: 2018-01-12T12:14:00+00:00

Сьогодні, 12 січня, у Центрі розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар 'ldquo;Децентралізація:перспективи, проблеми і роль громадських організацій'rdquo;.

Під час заходу порушили питання розвитку громадянського суспільства, розглянули результати реалізації проектів в об'rsquo;єднаних територіальних громадах.

Начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Юрій Горун зосередив увагу присутніх на активній співпраці влади з громадськими організаціями.

'ldquo;На Львівщині молодь є дуже активною, щороку ми презентуємо конкурси для громадських організацій, зокрема, цьогоріч департамент внутрішньої та інформаційної політики представив два конкурси, і ми очікуємо креативних проектів та ідей. Також в облдержадміністрації проводимо безкоштовні тренінги, лекції не лише для представників громадських організацій, але й усіх охочих. Це виступи на теми самоосвіти, конфліктології, менеджменту. Ми акцентуємо увагу на розвитку громадянського суспільства'rdquo;, - 'nbsp;зазначив Юрій Горун.

Також в межах учасники поділились ідеями щодо перезавантаження діяльності громадських організацій під потреби новостворених громад.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓