Львівщина відзначить Старий Новий рік вертепами колядками та віншуваннями

опубликовано: 2018-01-12T14:47:00+00:00

З нагоди Старого Нового року у районах Львівщини відбудуться театралізовані дійства, концерти та фестивалі.

'laquo;Давні українські колядки, вертепи та святкування Маланки -'nbsp; ці атрибути Старого-Нового року носять не лише розважальний характер, але й глибоку давню українську символіку, є відображенням традицій та історії, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Львівської ОДА Мирослава Туркало. -'nbsp;Кожен регіон має свої особливості святкування і Львівщина не є винятком. Відтак, радо запрошуємо відсвяткувати Старий Новий рік 'nbsp;та поринути у цікаві та колоритні традиції Львівщини'raquo;.

Серед масштабних заходів 'ndash; фестиваль у місті Жовква, який об'rsquo;єднає понад 30 вертепів та презентує гостям і мешканцям області різноманітні шопки та Різдвяні звізди. 'nbsp;

У Мостиському та Перемишлянському районах народні колективи нестимуть піснею добру вістку на Фестивалі 'laquo;Коляд коляд колядниця'raquo;. Окрім цього, театралізоване дійство 'laquo;Старий Новий Рік'raquo; потішить мешканців та гостей Буська колядками, щедрівками та виступами вертепів.

Детальніше про заходи на Старий Новий рік на Львівщині'nbsp;у додатку.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓