На Львівщині збільшать обсяг видобутку нафти

опубликовано: 2018-04-26T13:02:00+00:00

Сьогодні, 26 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із представниками компанії 'ldquo;Кадоган Петролеум'rdquo;, аби узгодити розширення компанії в енергетичній сфері на території Львівщини.

В межах зустрічі очільник області ознайомив гостей із динамікою розвитку Львівщини в галузі енергетики та наголосив на наявності механізмів у сприянні інвесторам, що мають намір розвивати тут свій бізнес.

'laquo;Перебування такої компанії як 'ldquo;Кадоган Петролеум'rdquo; для Львівщини 'ndash; велика честь. Завданням влади є спрощення та пришвидшення усіх дозвільних процедур та сприяння розвитку підприємства. Адже бізнес повинен мати рівні можливості і допомагати розвивати регіон шляхом сплати податків та створення нових робочих місць'raquo;, - зазначив Олег Синютка. 'nbsp;

Під час розмови гості повідомили про бажання компанії розширити свою діяльність та збільшити обсяг видобування нафти на Львівщині.

'laquo;Компанія нещодавно змінила команду, і попри те, що є британською, увесь її штат складається з українських фахівців. Плануємо інвестувати в нашу діяльність іще 100 млн грн. Зі збільшенням видобутку нафти місцеві бюджети Львівщини поповняться на 2,1 млн грн. Якщо динаміка буде позитивна, збільшуватимемо інвестиції'raquo;, - розповів головний виконавчий директор 'ldquo;Кадоган Петроліум'rdquo; Гвідо Мікелотті.

Під час розмови сторони також обмінялись думками щодо соціальної відповідальності бізнес-середовища крізь призму розвитку інфраструктури та покращення рівня життя населення.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓