'quot;Сумлінні платники податків – 2017'quot;: на Львівщині відбулась церемонія нагородження переможців обласного туру

опубликовано: 2018-10-09T15:11:00+00:00

Сьогодні, 9 жовтня, відбулась урочиста церемонія нагородження переможців обласного туру Всеукраїнського рейтингу "Сумлінні платники податків 'ndash; 2017".

Щорічний Всеукраїнський рейтинг 'laquo;Сумлінні платники податків'raquo; Асоціація платників податків України започаткувала ще в 2011 році. Метою Рейтингу є створення сприятливих умов для розвитку взаємовигідної співпраці між державою і бізнесом та відзначення кращих здобутків платників податків. Основний задум Рейтингу 'ndash; підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі,суспільстві та державі.

Рейтинг відбувається у два тури 'ndash; на регіональному та всеукраїнському рівнях. Участь в обох турах добровільна та безкоштовна.

Вже традиційно конкурс об'rsquo;єднав практично всі сфери економіки та суспільного життя, адже спектр його номінацій доволі широкий: агропромислова галузь, будівництво і девелопмент, культура та спорт, інформація і телекомунікації, охорона здоров'rsquo;я та соціальний захист, промисловість, науково-технічна діяльність, торгівля, фінансова і страхова діяльності та багато іншого.

Вищою Рейтинговою Комісією визначено переможцями Рейтингу 'laquo;Сумлінні платники податків 'ndash; 2017'raquo; 5 суб'rsquo;єктів підприємницької діяльності у Львівській області.

Присутніх привітав директор департаменту'nbsp; економічної політики Роман Филипів.

'laquo;Сьогодні у розвитку української держави найважливішими є два пріоритети. Перший 'ndash; це наша перемога над агресором і забезпечення територіальної цілісності України. Другий 'ndash; економічне зростання та розвиток. Українська держава впродовж останніх років змогла продемонструвати хороший приклад, яким чином можна зміцнити свою обороноздатність, ми спромоглися створити українську армію, яка є боєздатною та яка боронить суверенітет нашої країни. Я вважаю, що спільними зусиллями ми зможемо забезпечити економічне зростання, розвиток промисловості та усіх сегментів життєдіяльності суспільства. У цьому контексті Львівщина виглядає досить показово. Ще у 2016 році ми розпочали роботу по супроводу інвестиційних проектів, зараз ми розпочали роботу по супроводу експортерів, намагаючись допомогти тим бізнесменам та суб'rsquo;єктам господарювання, які виходять на зовнішні ринки і здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.'nbsp; Ми прагнемо, щоб усі на території Львівської області відчували підтримку влади та не мали жодних перешкод у межах здійснення своєї господарської діяльності'raquo;, - зазначив Роман Филипів.

Окрім того, Роман Филипів наголосив на тому, що уже 2 роки поспіль у нас спостерігається зростання промислового виробництва, а також зберігається темп натходження податкових платежів до усіх бюджетів.

'laquo;У першу чергу, я думаю, що це все можливо завдяки вам, сумлінним платникам податків'raquo;, - додав директор департаменту економічної політики Львівської ОДА.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓