У Трускавці триває міжнародна конференція з надрокористування

опубликовано: 2018-10-10T07:18:00+00:00

У Трускавці триває V Міжнародна науково-практична конференція 'laquo;Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування'raquo;. Організатори заходу - 'nbsp;Державна служба геології та надр України та Державна комісія України по запасах корисних копалин.

В межах конференції із актуальними питаннями галузі виступлять представники департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА. Свої напрацювання вони презентують у секціях доповідей 'laquo;Інвестиційний потенціал мінерально-сировинної бази України'raquo; та 'laquo;Питання енергетичної незалежності України. Нарощування енергетичного потенціалу держави. Інвестиційні проекти'raquo;.

Зазначимо, що метою V Міжнародної науково-практичної конференції 'laquo;Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування'raquo; є підвищення ролі надрокористування в Україні, розвиток міжнародного співробітництва з питань надрокористування, вирішення питань залучення інвестицій в мінерально-сировинний комплекс держави, обмін досвідом з геологічного вивчення та використання надр, обговорення актуальних проблем геологічної галузі й надрокористування, нарощення мінерально-сировинної бази України, визначення нових напрямів наукових досліджень.

Конференція триватиме до 12 жовтня.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓