Мешканців Львівщини запрошують до участі в тематичній дискусії «Львівський промисловий ХАБ – можливості майбутнього»

опубликовано: 2018-10-10T08:38:00+00:00

2 листопада, у другий день XVIII Міжнародного економічного форуму, у приміщенні заводу 'laquo;Полімер Електрон'raquo; відбудеться тематична дискусія 'laquo;Львівський промисловий ХАБ 'ndash; можливості майбутнього'raquo;. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

В межах дискусії учасники порушать питання перспектив кластерного підходу побудови економіки, механізмів впровадження інновацій на регіональному та державному рівнях, розглянуть виклики професійно-технічної освіти, а також структурні моделі перебудови національної економіки та промисловості загалом.

'laquo;Ми говоритимемо про реалізацію ініціативи 'laquo;Львівський промисловий ХАБ'raquo;. Це створення промислових кластерів, реформування професійно-технічної освіти на засадах дуальної освіти, це зближення промислового і кадрового потенціалу. Ми теж хочемо почути думку промисловців, представників освіти, про те, яким чином забезпечити реалізацію кадрового потенціалу так, щоб промислові підприємства в умовах наростання виробничих можливостей і потужностей не відчували кадрового голоду'raquo;,- зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Для участі в дискусії необхідно зареєструватись за посиланням.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓