“Інформація – найголовніша зброя для протидії гібридній агресії” Євген Магда

опубликовано: 2018-10-10T08:38:00+00:00

Сьогодні,'nbsp;10 жовтня, відбувся тренінг для представників ЗМІ на тему: 'laquo;Підвищення рівня медіаграмотності ЗМІ Львівщини у контексті протидії інформаційній агресії Росії'raquo;.

Серед спікерів 'ndash; доцент, кандидат політичних наук, експерт з гібридних загроз Євген Магда, керівник ГО 'ldquo;Професійна спілка 'ldquo;Медіа-профспілка Львівщини'rdquo; Лариса Біньо, керівник ГО 'ldquo;Західний інформаційний фронт'rdquo; Юрій Кміть.

Присутніх привітала начальник відділу комунікацій з громадськістю'nbsp; Львівської ОДА Христина Швец.

'ldquo;Львівська ОДА проводить конкурси для громадських організацій і одним із переможців стала ГО Професійна спілка 'ldquo;Медіа-профспілка Львівщини'rdquo;. Важливо організовувати сьогодні заходи для підвищення медіаграмотності для представників ЗМІ. Сподіваємось, цей тренінг принесе нові знання і буде цікавим'rdquo;,'ndash; зазначила Христина Швец.

Під час тренінгу експерт з гібридних загроз Євген Магда зосередив увагу присутніх на способах протидії гібридній агресії, а також окреслив напрями гібридного тиску Росії.

'ldquo;Україна має чи не найбільший досвід протидії гібридній агресії. Інформація є найголовнішою зброєю. З фейками можна боротись збільшенням грамотності населення'rdquo;, 'ndash; зазначив Євген Магда.

Організатори тренінгу - громадська організація 'laquo;Професійна спілка 'laquo;Медіа-профспілка Львівщини'raquo; та громадська організація 'laquo;Західний інформаційний фронт'raquo; за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Нагадуємо, що проект 'laquo;Підвищення рівня медіаграмотності ЗМІ Львівщини у контексті протидії інформаційній агресії Росії'raquo; є переможцем конкурсу для громадських організацій у межах виконання Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2018-2020 роки у Львівській області.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓