«РемінісценціїUA»: у День захисника України стартує проект про маловідомі сторінки історії

опубликовано: 2018-10-10T09:56:00+00:00

У День Захисника України, 14 жовтня, 'nbsp;у Народному домі смт. Дашава Стрийського району стартує проект 'laquo;РемінісценціїUA. ІСТОРІЯ ПРАВДИ'raquo;. Проект відбуватиметься на території області впродовж двох місяців.

Мистецьку програму презентують українські артисти Ірина Доля, Софія Федина, Назарій Савко, 'nbsp;а також балет 'ldquo;Життя'rdquo;. Початок заходу о 17 год.

'ldquo;Це мультимедійне дійство, яке розкриває маловідомі сторінки історії'nbsp; України. Мета 'nbsp;проекту 'nbsp;- реабілітувати велич та славу української культури, яка є потужним джерелом натхнення для розбудови сучасної оновленої України. Ми повинні знати і пишатись своєю історією і ці знання'nbsp; мають бути на озброєнні в кожного, хто вірить у перемогу України. Проект озкриватиме сторінки Сандармоху, Розстріляного Відродження, Голодомору, Майдану тощо'rdquo;, - зазначила директор департаменту 'nbsp;питань культури, національностей'nbsp; та релігій Мирослава Туркало.

Проект відбуватиметься'nbsp; впродовж жовтня-листопада та побуває в різних містах Львівської області. Відтак, вже 15 жовтня, о 16 год 'nbsp;мультимедійне дійство 'laquo;Ремінісценції.UA'raquo; презентують у Червонограді.

За словами автора проекту Народної артистки України Ірини Мазур, 'laquo;Ремінісценції.UA'raquo; - це мікс різних жанрів: слово, хореографія, пластика, музика, пісня, поезія, відеоінсталяції. Проект складається із десяти новел, своєрідних персональних історій - про війну, страх, репресії, смерть, але водночас -'nbsp; про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну'raquo;.

Концепція проекту - 'laquo;Наша історія: шануємо минуле 'ndash; творимо майбутнє!

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓