У День захисника України транслюватимуть відеоролики про Збройні Сили України

опубликовано: 2018-10-10T11:25:00+00:00

У неділю, 14 жовтня, Львівщина урочисто відзначить День Захисника України та 76-ту річницю створення Української Повстанської Армії. 'nbsp;

Відтак, у центрі міста упродовж дня на екранах транслюватимуть відеокліпи про Збройні Сили України, кліпи проекту 'laquo;Пісні війни'raquo;, ролики про героїв АТО, заставки-вітання з Днем захисника України.

"Українські воїни продемонстрували на увесь світ, що українці здатні захистити свою державу. Ми маємо сильну армію, і День Захисника України 'ndash; це ще одна можливість сказати "дякую" нашим Героям'rdquo;, - зазначила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Нагадаємо, у День Захисника України проспектом Свободи пройде 'laquo;Марш захисників України'raquo;, участь у якому візьмуть понад 1200 військовослужбовців зі всієї Львівщини, учасники АТО та ООС, ветерани УПА, волонтери, реконструктори в одностроях УПА та козацькі громадські організації. Детальніше із повною програмою відзначення 76-ої річниці створення Української Повстанської Армії можна ознайомитись за посиланням.

предварительный просмотр    открыть источник →
   Еще в разделе ↓↓↓