Сьогодні у селі Заріччя Володимир-Волинської громади відкрили поліцейську станцію. Обслуговує вона вісім населених пунктів, в яких проживають понад чотири тисячі осіб. Станцію облаштували у приміщенні сільської ради, там зробили ремонт, закупили нові меблі та технічне обладнання. Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.