На Волині запрацювала ще одна поліцейська станція

опубликовано: 2021-03-18T17:09:00+00:00

Сьогодні у селі Заріччя Володимир-Волинської громади відкрили поліцейську станцію. Обслуговує вона вісім населених пунктів, в яких проживають понад чотири тисячі осіб. Станцію облаштували у приміщенні сільської ради, там зробили ремонт, закупили нові меблі та технічне обладнання. Про це інформує Сектор комунікації поліції Волинської області.

предварительный просмотр    открыть источник →